Organisatie

Christel Bassing

De wereld mooier maken, daar leef ik voor. De natuur is mijn belangrijkste inspiratiebron. Enerzijds de natuur buiten en anderzijds de natuur van de mens. De 5 elementen uit de Chinese geneeskunde geven mij houvast om dit te kunnen vertalen. Ik hou van de zuiverheid van Water, ik hou van de daadkracht van Hout, ik hou van de energie van Vuur, ik hou van de harmonie van Aarde en ik hou van de schoonheid van Metaal. De diversiteit van de natuur en dus het Leven is zo mooi. Dit toepassen in alle opdrachten die we vanuit Innerige mogen uitvoeren... daar word ik blij van :) 

c.bassing@innergie.nl   06 25 18 70 79

 

 

Monique Links-Hermans

Op één of andere wijze voel ik me gedreven om de inzichten die ik heb gekregen door het leven, te delen met anderen. Zonder dit op een manier te willen doen dat dat de enige waarheid zou zijn. Iedereen beleeft en leeft op zijn eigen wijze, iedereen leert op zijn eigen wijze. Vooral ieder zijn eigen pad te laten gaan is iets wat voor mij belangrijk is. Soms mag en kun je door inzichten te delen wat sneller of gemakkelijker verder komen.

m.links-hermans@innergie.nl   06 10 63 48 03

 

 

Graag stellen wij u voor aan:

 

Hans Bassing

Gedreven door zijn hang naar vrijheid geeft hij mensen inzichten in hun vrije keuzes. Invloed nemen of acceptatie zijn belangrijke principes.

h.bassing@innergie.nl   06 28 48 49 99




Hans Smith

Z’n tomeloze energie en enthousiasme brengt mensen in beweging. Een warm mens met veel aandacht voor positiviteit.
h.smith@innergie.nl   06 21 57 75 65

 

 

 


Inge Ferket

Inge is de verandering die ze wenst te zien in de wereld. Liefdevol en vol aandacht naar de ander.

i.ferket@innergie.nl   06 33 87 48 64

 

 

 

 

Marja Schneiders

Marja is energiek, vrolijk en daadkrachtig. Een vakvrouw met een brede interesse en een warm hart.
m.schneiders@innergie.nl   06 48 51 08 59





Peter van Lent

Na 30 jaar werkervaring en nog meer levenservaring weet Peter dat mensen het verschil maken. Leer jezelf steeds beter kennen dan hoef je niet te veranderen, maar haal je eruit wat erin zit.
p.v.lent@innergie.nl   06 29 49 55 77




Peter van Soest

Vanuit zijn wijsheid en levenservaring weet hij als geen ander verbindingen te leggen. Het is fijn om in zijn nabijheid te zijn.
p.v.soest@innergie.nl   06 26 72 81 90

 

 

 

 

Pien Wisse

Pien is een mensen-mens. Vanuit haar gave om dicht bij mensen te mogen komen, krijgt zij snel het vertrouwen.
p.wisse@innergie.nl 06 20 52 61 96

 

 

 

Tim Horsten

Tim is een idealist. Hij zet zijn rijke werkervaring in bij het verbeteren van een variëteit aan organisaties.
t.horsten@innergie.nl  06 13 74 57 37

 

 

 

 

 

Marion Damgrave                                                                    

Marion is een creatieve geest die raakt en geraakt

wil worden. Natuur en Humor zijn onlosmakelijk met

haar verbonden.

m.damgrave@innergie.nl 06 81 97 35 97 

 

 

 

 

^ Naar boven